Katusetööd

  • Kivikatus MACO DACH

  • Profiilplekk-katus


MACO DACH soojustussüsteemil põhinev kivikatus.
MACO DACH katuse soojustusSeda soojustus süsteemi on Saksamaal kasutatud ja paigaldatud 25 aastat.
Kogu soojustussüsteem on viidud katusesarikatest väljapoole. See annab ruumi katuse korrusele juurde.
Kuigi antud süsteemi on eestis vähe kasutatud, on olemasolevad kliendid väga rahul.
Hind on soodne, küsi täpsemat hinnapakkumist info@ubehitus.com

 www.MACODACH.de
Maco Dach

 

 


1. Juhul kui katusealuseäärne sein on madalam kui 160 cm, võimaldab sarikatevahelisest villast loobumine tekitada märgatavalt juurde  arvestuslikku põrandapinda (keskmise katusealuse puhul 7-10 m2), seega tõsta kinnisvara väärtust. Juhul kui katusealune sein puudub, tekib juurde reaalset põrandapinda.

2. MACO DACH võimaldab eksponeerida sarikaid, mis eriti kõrgete lagede puhul annab väga efektse vaatepildi.

3. Erinevalt villast ei vaju MACO DACH kokku, seega säilib materjali soojapidavus kogu katuse kasutusea jooksul. Tulemuseks kontrolli all olevad küttekulud. Samuti ei karda Styropor niiskust. Niiskust saanud ja kokkuvajunud villa puhul tekivad juba väga tõsised probleemid.

4. MACO DACHi paigaldus on kordades vähem töömahukas ja odavam.

5. Katusekonstruktsioon on äärmiselt lihtne, materjal asendab villa, aluskatet, tuuletõkkeplaate ja abiroovitust. Järelikult on ka eksimisvõimalus viidud miinimumini.

6. Nullpunkt asetub materjali sees, ei teki külmasildu ega kondensatsiooni.

7. Kui on tegemist renoveeritava katusega, ei pea seespool midagi lõhkuma. Katuse all võib renoveerimise ajal elada.
Olemasoleva sarikatevahelise isolatsiooni puhul võib kasutada õhemaid ja soodsamaid MACO DACHi tüüpe. Paraneb ka heliisolatsioon.
Tänapäevane kõrgetasemeline terasest katus valmistatakse 0,45...0,7 mm paksusest terasplekist, mis on kaetud tsingikihi ja spetsiaalse kaitsva värvkattega. Terasplekk tagab soovitud pinnakuju ja katte tiheduse, tsingikiht kaitseb terasplekki korrosiooni eest ning värvikiht kaitseb nii korrosiooni eest kui ka annab soovitud pinnatooni.Rannila annab pinnakatetele PVDF ja Pural 15-aastase garantii, pinnakattele Mattpolüester 10-aastase garantii.